Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri: (312) 215 77 77
  • 1

Ofis ve Büro Nakliyatı

 

Savaş Evden Eve Nakliyat yıllara dayanan tecrübe ve deneyimli personelleri ile Ofis eşyası taşımacılığı ve Büro eşyasını taşımaktadır. Büro eşyalarınızı özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisinde ve özel ambalaj malzemeleriyle eşyalarınızı şehirden şehir'e, güvenli ve hızlı bir şekilde taşımaktadır.
Ofis Eşyası ve Büro Eşyası Taşımacılığında
Bizimle irtibata geçtiğinizde konusunda deneyimli evden eve nakliyat ekspertizlerimiz eşyalarınızı görmek ve tespitini yapmak için büronuza gelmektedir.
Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detayı net olarak saptanır.
Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeride görüp planlamasını buna göre yapacaktır.Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır.
Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine dair size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifi sunulur.kabul olunması halinde,Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;
Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılar. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için balon naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
Monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.
Yerleştirme (Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır)İsteğe bağlı olarak.
Evden Eve Nakliyat Ofis Eşyası Taşımacılığındaki Araç Filomuz

 

Ofis ve Büro Nakliyatı