Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri: (312) 215 77 77
  • 1

Evden Eve Nakliyat Sektöründe Savaş Nakliyat

Evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründe ayrı bir nakliyat platformu olarak ele alınan ve evden eve nakliyat firmalarının fiyatlandırmasında çeşitlilik bulunan bir platformdur. Nakliyat sektörünün bu özel kolunda kullanılan teçhizatlar ve taşımacılık şekilleri de firmadan firmaya farklılıklar göstermektedir.
Savaş Nakliyat, 20 yıla yakın nakliyat ve evden eve nakliyat sektöründeki tecrübesi ve kullandığı gerek malzemelerin gerekse personelinin gösterdiği özenle Ankara Evden eve nakliyat Sektöründe haklı bir yer edinmiştir.
Seneler içerinde yaptığı taşımalarda, Ankaman, Volvo Grup, Gazi Üniversitesi, Fatih Üniversitesi, Docuart Bilgisayar, Kaya Holding, Palet inşaat, Kent Şekerleme, Ülker Bizküvi Grubu, Gazi Dişçilik Fakültesi, Sayıştay, MSB Lojmanları vb irili ufaklı pek çok kurum ve firma ile 25.000 in üzerinde ailenin taşınma ve evden eve nakliyat hizmetini vermiştir.
Sizin de nakliyat ve taşınma işlerinizde en uygun fiyata en kaliteli ve güvenilir hizmeti vereceğimiz konusunda tüm müşterilerimizi en iyi memnun etmeye ve çalışmakta ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat sektöründe 20 Yıla yakın bir süredir hiçbir şikayet platformunda hakkımızda bir şikayet olmaması da bunun en önemli göstergesidir.
Sunduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinde kullandığımız malzemelerimiz, eşyalarınızın taşıma esnasında korunması için gerekli olan en kaliteli ve güvenilir malzemelerden olmaktadır. Paketleme, Yükleme, Boşaltma ve Kurulum hizmetlerimiz, ihtiyacınıza göre teknisyenler ve ehil kişilerden oluşan teknik kadromuz ile yapılmaktadır.
Evden eve nakliyat ve taşıma hizmeti ve Ücretsiz Ekspertiz için bize kurumsal numaramızdan ulaşabilirsiniz. 312 215 77 77
Evden eve nakliyat